SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa ne Fushe Kosove 044136605
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
114527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne fush kosove
banesa eshte tridhomshe ; dhom dite ,dy dhoma gjumi,dy banjo dhe shpajz
Informata rreth publikuesit
rrahim
Prishtinë
044136605
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »