SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE B.DIELLIT TE BANESAT E BARDHA
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
114532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Breg dielli te banesat e Bardha te Maxi Market, ngat shkollës fillore'Iliria'
Banesa gjindet në katin e II, ka 57m2 dhe ka këtë renditje:
-salloni
-kuzhina pothujse e veçantë
-dhoma e gjumit
-banjo
-korridori
-shpajzi dhe
-ballkoni
Banesa i ka të gjitha dokumentet dhe blerësi mund ta bartë pronësinë menjëherë në emrin e tij!
Çmimi është 50 mijë euro. Mund të negociohet pak!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555-viber
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.qa
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »