SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj bashkebanuese
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
114535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj bashkebanuese. Banesa eshte shume komforme dhe ploteson te gjitha kushtet per banim,gjendet ne aktash rr.Agim Ramadani tek extreme pizza,afer fakulteteve.
Informata rreth publikuesit
Sara
Pristina
049532081, 049608603
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »