SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne LAGJE TE SPITALIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira e cila ndodhet tek Lagja e Spitalit. Banesa ka nje dhome te ndejes dhe nje dhome te gjumit, banjo, kuzhine me te gjitha elementet dhe nje ballkon. Banesa ka rezervuar te ujit si dhe nxemje qendrore.

Kontakt:
049/64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »