SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Kat Shtepie TE GERMIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati ka 90m2 ka 3 terasa 3 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin ,banjo.Ka Internet,kabllovik ,uj rryme 24 ore.Objekti esht ne monitorim 24/7 me kamera ,ka alarm qe esht i lidhur direkt me kompanin e siguris.Objekti gjendet ne hyrje te parkut Germia.

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »