SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne Lagje te Spitalit_250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira 60m2,ne Lagjen e Spitalit Rr.Ahmet Koronica,ne katin e katert.Banesa eshte e mobiluar komplet me te gjitha elementet e nevojshme,ka sallon me kuzhine,nje dhome gjumi,banjo,ballkon,dhe nje depoEshte me nxemje qendrore vetanake.Leshohet per afat te gjat me qmim 250.

Kontakt:
049/64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »