SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
114577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen e cila ka 3 dhoma gjumi dhe nje sallon banesa gjendet ne lagjen kalabria te banesat e eXd (ekslozivit) ne katin e 6 ka ashensor 049885046 300€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
049885046
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »