SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne qender te Prishtines
Çmimi :
€197,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka siperfaqe neto (te banueshme) 100m². Gjendet ne sheshin Nena Tereze.
Ka 4 dhoma, kuzhina, holli, 2 toalete, 2 ballkona dhe bodrumin.

Nr. i kontaktit 044174561
Informata rreth publikuesit
binishi1967
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »