SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap shtepin me qera
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
114587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dhome dite dhome gjumi kuzhine ndaras komplet e mobiluar gjindet afer maxi market dhe vip taxi uji dhe mbeturinat nuk paguhen.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shefqet
044 111 238
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »