SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) SHTËPI afër Qafes në Tophane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
114603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SHTËPIA të Qafa në Tophane, afër Shkollës "Meto Bajraktari". Sipërfaqja (200m²) 2 Kate. Ka Truall (3.55 Ari) me Objektet ndihmese, Garazha, Shupa dhe nje Objekt tjetër banimi me hyrje të veqant.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »