SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesën me qera në lagjen Pejton
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
114604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me qera në lagjen Pejton. Banesa është në katin e IV - të, ka dhomën e ditës, kuzhinë të ndarë, tri dhoma gjumi, dy banjo plus wc, ballkon, ngrohje qëndrore, garazhë, ujë dhe rrymë 24h, camera, sigurim fizik ,....Banesa ështe e mobiluar në menyrë moderrne . Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....

Qmimi 750 Euro

045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »