SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra 100m2 me qira ne qender te Prishtines.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
114608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra 100m2 me qira ne qender te Prishtines.
Zyra eshte ne katin e pare, ka tri dhoma pune, banjo dhe terase te madhe.
Zyra eshte e renovuar dhe e gatshme per pune.
Çmimi i qirase eshte 700euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »