SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy banesa ne Breg te Diellit (64m2 dhe 42m2)
Çmimi :
€127,200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
Madhësia :
106 m²
ID e produktit :
114619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy banesa ne lagjen Bregu i Diellit mbrapa qendres tregtare,ndertim i vjeter. Njera nga banesat eshe 64m2 ndersa tjetra 42m2 , banesat jane ne katin e 5-te dhe jane ngjitur me njera tjetren, pra me mundesi bashkimi. Banesat jane te renovuara (dritaret-plastike,banjo,parketi) dhe jane mjaft te pershtatshme per jetese, eshe afer shkolla fillore "Ismail Qemali" (50m), ambulanca (100m) , ka parking te mjafteshem ne lagje, lifti punon gjithnje...Qmimi per m2 eshte: 1200€, mirepo eshe i diskutueshem. Banesat jane vetem per shitje pa mundesi nderrimi apo kompenzimi.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
049700420
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »