SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera - Sheshi Zahir Pajaziti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
114622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qera, ne qender te Prishtines, tek sheshi "Zahir Pajaziti"

Banesa ka rreth 45 metra katror dhe eshte e mobiluar.

0037744460015, 0037744156291
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »