SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE FUSH KOSOV AFER POLICIS
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
114628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE FUSH KOSOV AFER STACIONIT TE POLICIS
BANESA ESHT NDERTIM I RI GJINDET NE KATIN E 7 DHE KA 86M2
ME KET RENDITJE
SALLON+KUZHIN
2 DHOMA GJUMI
BALLKON
BANJO
SHPAJS
TERAS
QMIMI 420euro M2
TEL:044889854/049889854
viber+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »