SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shiten 1,28 ha (hektarë) tokë në Llapna Sellë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:08
Madhësia :
12800 m²
ID e produktit :
114638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 1,28 ha (hektarë) tokë në Llapna Sellë.
Trualli gjendet në mes te Rama Petrol dhe Motrat Binjake ku ka gjerësi 55m në rrugën kryesore si dhe kësaj toke mund ti bashkangjitet për shitje edhe trualli prej 60Ari.

Çmimi 11,000€/Ari

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »