SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Mati 1
Çmimi :
€69,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:05
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
114640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te "Tregtia" , posedon 92m2 - me dy dhoma gjumi,2 banjo dhe nje depo, gjindet ne katin VIII.


Cmimi 69.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »