SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shiten 4.3ha tokë në Fushë Kosovë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:51
Madhësia :
43000 m²
ID e produktit :
114645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4.3ha tokë në Fushë Kosovë.
Toka gjendet afër Marigona Rezidence (në kadastër në komunën e Fushë Kosovës) dhe ka gjithsej 430 Ari.

Çmimi: 1700€/Ari

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »