SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesat
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
114651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne fushe kosove, jane te sapo perfundura dhe mund te fillohet me banim menjeher,banesat jane te madhesive te ndryshme, qmimi eshte i diskutushem.objekti ka 2 lifta dhe uje te garantuar 24ore.
banesa 1 62.55M2
banesa 2 65.65m2
banesa 3 67.50m2
banesa 4 71.44m2
banesa 5 65.65m2
Informata rreth publikuesit
Arian
Fushë Kosovë
0037745285166
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »