SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Qender afer 'Fellini-t, 63m2 + 24m2 bodrum
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
114653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Qender afer 'Fellini"-t, banesa eshte ne katin e trete, me siperfaqe prej 63m2 ne dokumente, dhe bodrumin me siperfaqe prej 24m2, Banesa ka kete renditje:
- Dhome dite
- Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
Cmimi eshte 135000 euro. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »