SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KERKOJ LOKAL ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
11466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI »LISI« KERKON LOKALE ME QIRA NE TE GJITHA QYTETET E KOSOVES TE MADHESIVE PREJ 100M2 DERI 300M2.

PREFEROHEN QE TE JENE TE PERSHTATSHEM PER VEPRIMTARI BANKARE, POSTARE APO AGJENCIONE PER TRANSPORT UDHTARESH DHE TRANSFER PARASH si dhe MARKEI MADH.

LOKALET QE DO TE MERREN PARASYSH JANE VETEM ATA TE CILET JANE NE RRUGET KRYESORE DHE SA ME AFER QENDRES APO NE VENDET KU JANE ME TE FREKUENTUARA.

DOKUMENTACIONI DHE FOTOGRAFITE MUND TE DERGOHEN NE E-MAIL: "banesat@gmail.com" APO TE DORZOHEN NE ZYREN E AGJENCIONIT NE PRISHTINE,

TEL. 044/ 100 464

NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI NE KETE LINK:
facebook.com/PatundshmeriRealEstate 
Informata rreth publikuesit
LISI estate agent
Prishtinë
049406409
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »