SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka 2.5 hektar me villë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
114668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tokën 2.5 hektar së bashku me villë në fshatin Vërbic e Kmetocit 300metra larg xhamis së fshatit. Ka gjithê infrastrukturën e nevojshme është 200metra larg asfalltit, në tokë përfshihet tokë pjellore për punë bujqësi, livadh, pyll është e përshtatshme edhe për ferm ka ujë të mjaftueshëm dy bunare rrymë pa ndërprerje, vlen të cekët që ka të mbjellura 300trupa pemë molla dardha kumbulla e shum të tjera. Villa është ndërtim i ri ka 2 dhoma gjumi dhe salloni me kuzhinë, koridori, banjo është në gjendje shumë të mirë dhe e gatshme për banim komplet e mobiluar është larg bga banorët dhe ka rahati qetësi dhe privatësi absolute. Përkthimi bëhet menjëher te noteri nuk është hipotek. Pronar është Dr. Nexhat Shabani. Çmimi me marrëveshje.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trim
Gjilan
+37744766517
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »