SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera - Pejton
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
114676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokal me qera ne lagjen Pejton, ne qender te Prishtines.

Lokali ka 100 metra katror (5 dhoma, nje toalet, nje banjo dhe nje prijetore) dhe eshte i sapo renovuar.

Kontakti: 0037744460015, 0037744156291
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »