SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera - Arberia 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qera, ne lagjen Arberia 3, ne Prishtine.

Banesa eshte e sapo ndertuar, ka 80 metra katror (tri dhoma, nje banjo, nje toalet, nje depo dhe ballkon) dhe eshte e mobiluar.

Kontakti: 0037744460015, 0037744156291
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »