SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me Qera banesa ne Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa kati i -I- ne Dardani Kurriz Hymja e 7 banesa posedon
2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, banjo, ballkon, WC dhe nje shpajz. Banesa leshohet me qera vetem per familjar.
Info: 044838832
Informata rreth publikuesit
Besfort
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »