SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 48m2 ne rrugen "B"
Çmimi :
€44,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:00
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
ID e produktit :
114711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 48m2 ne rrugen "B", banesa eshte ne katin e shtate, ka dhome dite, kuzhine, banjo, ballkon. Cmimi eshte 44.500 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »