SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 ari truall ne lagjen 038 ne Veternik
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
ID e produktit :
114713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 ari truall ne lagjen 038 ne Veternik.Vendi eshte i pershtatshem per jetese, ka te gjitha kushtet dhe infrastrukturen e nevojshme.
Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 15.000 euro per ari

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »