SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shitet toka prej 37 Ari në Llapna Sellë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Madhësia :
3700 m²
ID e produktit :
114735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka prej 37 Ari në Llapna Sellë.
Trualli gjendet në magjistralen PRISHTINË-FERIZAJ, afër kishës, në udhëkryqin për Prishtinë, Ferizaj, Graçanicë, Airoport dhe është në një pozicion shumë të mirë dhe lehtë të qas’shëm në rrugë kryesore.

Çmimi: 18,000Euro/Ari

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »