SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera te Slovenia Sporti - extra
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
114773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Qender, afer Slovenia Sport. Banesa gjendet ne katin e 1 dhe eshte e mobiluar.

Banesa posedon:
Kuzhine me Sallon,
2 dhoma gjumi,
2 Ballkona,
Banjo.


Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

tel: 044/491-708, 045/420-850
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »