SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne ULPIAN_Mobiluar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira 60m2 ne Ulpian , e mobiluar e pershtatshme per banim me qmim te volitshem
Posedon 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhin, banjo, ballkon

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »