SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MARIGONA-1 (afer Restaurant Rron - Veternik)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '14
ID e produktit :
11478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET ME QERA BANESA NE LAGJEN MARIGONA

BANESA KA NJE SIPERFAQE PREJ 100 m2 DHE POSEDON NJE SALLON , DY DHOMA GJUMI, KONDICIONER,NXEMJE QENDRORE,

KUZHINA , BANJO, DY BALLKONA ,UJE 24h, PARKING,

E MOBILUAR ME MOBILE MODERNE DHE SHUM E PERSHTATSHME

INFORMATA ME T HOLLESISHME :
044 133 776
Informata rreth publikuesit
Marigona
Prishtinë
044133776
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »