SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHes trollin te vneshtat
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '17
Madhësia :
4 m²
ID e produktit :
114793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes trollin te vneshtat

Trolli osht i urbanizuar

Eka Lejen e ndertimit

Trolli gjendet Buz rruges kryesore

Oshte afer klinikes se syrit Kubati

DHe po ashtu afer gjamis te bledit


044884879
Informata rreth publikuesit
Shpend
Lagjja Vneshta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »