SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) SUPER BANESE _MOBILIE TE REJA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
114822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen e paperdorur ndertim i ri
Banesa ka 1 Dhome dite me Kuzhine, 1 Dhome fjetje, Banjo dhe Terasen ( 18m2), banesa eshte ne katin e 2-te me siperfaqe totale prej 60m2.
>> Gjendet ne lagjen Tohane perball Gjykates te rrethi, pas ish Mobin-it.
>> Eshte e sapo mobiluar dhe ende eshte e pa banuar!
>> Qeraja mujore eshte 300€

Kontakt_Arber.
045 19 00 19 & 045 641 794
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »