SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Super Shtepi ne VETERNIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Shtepin me qira , ne Veternike rr. Xhevat Qena ( afer Restoranit RRon)
I ka 100 m katrot
eshte 3 dhomshe ( 2 dhoma te fjetjes)
Kuzhine
banjo
Koridor
2 Ballkona
Cmimi per muaj eshte 400 euro
Ka nxemje Qendrore
Uje 24 ore
Dhe hymje private dmth lagjja ka rampe , preferohet per Nderkombetare

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »