SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 120 m2 me qera, Pejton
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
ID e produktit :
114881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyre me qera, ne lagjen Pejton, afer amasades Norvegjeze.
Zyrja ka 120 m, kati perdhese, dhe posedon :
-dy hapesira + banjo.
Zyrja posedon gjithe infrastrukturen e nevojshme dhe qasje tejet te mire.
Parking i garantuar per 2 vetura.

Ҫmimi: 1000 eur ne muaj.
KRG-Kosova Realty Group
Tel: 044 173 593
email: info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »