SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ekskluzive ndertim i ,,Scandinavian Construction
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
114883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
“KRG” dhe “Skandinavian Constructions” fillojnë me shitjen e banesave dhe lokaleve në rrugën Enver Maloku, në Mati I, Prishtinë.

Ndërtimi sipas standardeve më të larta Europiane me materiale të cilësisë së lartë.

Me leje ndërtimi të lëshuar nga Drejtoria e Urbanzimit, Ndërtimit dhe Mbrojtjes së Mjedisit të Komunës së Prishtinës,
05NR.351-147813 DT.10.08.2015

tel: 044 173 593, 049 835 999

Per informata me te hollesishme vizitoni (linkun) web faqen tone:

www.krg-ks.com/projekti-rezidencial-skandinavia/?lang=sq 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »