SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka ne Fshatin Prugovc lagja 3-te
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
ID e produktit :
11489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i vendit
Shitet trualli ne Fshatin Prugovc ,10 km, nga Prishtina, Trualli gjendet ne rrugen kryesore qe lidhet me magjistralen Prishtine Podujeve dhe Milloshev,
Trualli ka 1 hektar toke, eshte shume e pershtatshme per banim dhe veprimtari biznesore, posedon infrastrukturen e nevojshme( rrymen , ujin,kanalizimin ),

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
mehmet
Prishtinë
044160081
Fshati Prugovc -lagja Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »