SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OKAZION shitet hyrje ne lezhe
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
114899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite hyrje .. lezhe pallat-kati4 280€ metri katrore. Hyrja eshte 95 metra katror,...1-sallon...1-dhome gjumi...1-banjo....dhe 1 super ballkon..tel +355688103826
Informata rreth publikuesit
fation
Prishtinë
355688103826
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »