SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera EXDC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qera ne lagjen Kalabira, banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, eshte ne katin e dyte II, llamella D, perball UBT-se
+377 44 999 333
Informata rreth publikuesit
Armend
Pristina
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »