SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banese ose shtepi me qira afer Parkut te Qytetit ose teatrit Dodona
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
11492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banese ose shtepi me qira afer Parkut te Qytetit ose teatrit Dodona. Banesa te jete e pamobiluar dhe te kete kuzhine dhe nje ose dy dhoma, per nje familje te vogel. Cmimi deri ne 200 euro.
Informata rreth publikuesit
Tushi
Kastriot
044435263
Afer Parkut te Qytetit ose teatrit Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »