SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Ulpian
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
114938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ulpian afer aleances te foto stili c2 hymja e 1 nr 5 banesa ka kuzhine dhe nje dhome leshohet per familje ose biznes numri kontaktus 044274392Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044274392
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »