SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne Qender te Sheshi ZAHIR PAJAZITI
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
114945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira ne qender te Prishtinës, Sheshi " Zahir Pajaziti" perball hotel Grandit.
Banesa është ne katin e 7, posedon ashensor ( lift ) qe punon shum mirë Renditja e baneses eshte ne kete formë;
- Qendrimi ditor
- Dhomë të fjetjes
- Kuzhinë e ndarë veqant nga dhomat tjera
- Një banjo si dhe koridori dhe dy ballokona me pamje nga fakulteti ekonomik.

Qmimi eshtë 300 €

Kontakt:
049/ 64 44 67
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »