SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj shpi me qera per qerdhe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht
ID e produktit :
114993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj shtepi apo kat perdhese me qera per qerdhe per kohe afatgjate. Preferohet te kete oborr te mjaftueshem, te jete e mirembajtur, te jete ne qender apo jo shume larg qendres. Lagja e preferuar eshte Qafa.

Qerdhja funksionon tanime qe 7 vite dhe eshte biznes stabil, pra vetem kemi nevoje ta ndrrojme objektin. Ju premtojme bashkepunim korrekt dhe sipas marreveshjes.

Nr. 044175476. Mund te kontaktoni gjithashtu edhe permes Viber.
Informata rreth publikuesit
arben
Prishtinë
044175476
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »