SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 20 ari me shtepi te re ne vitomeric
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
11500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-V.I.P-a ka per shitje 20 ari ME SHTEPI ne vitomeric toka gjindet kokretisht rruges pej rozhaj dhe ka nje pozit fenomenale larg rruges vetm 50 m trolli ka uj -rrym dhe tl dhe toka esht e kalases se par po ashtu shtepija esht e ndertimit te ri dhe kan nje pozit fenomenale anda po qe deshironi ti keni 20 ari me shtepi urdheroni dhe na kontaktoni ne tl 0038649699964 — në Pejë (Kosova).
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
pej-vitomeric [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »