SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi me 8.1/2 ari oborr
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
115007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 8 ari e gjysm oborr.
Shtepia posedon Kati perdhes :
1 sallon, kuzhin,1 dhomë ,1 banjo me tushkabin dhe nje hapsir per lavatriqe nën shkall
Katy i dytë :
3. dhoma gjumi Te mobiluara me mobile italiane
1. Banjo me tush lavaman dhe guac
Kati i tretë :
1 galeri e cila perfshin te gjith pllaken e shtepis e paisur me banjo dhe nje hapsi si shpaiz
Në hapsiren e jashtme shtëia ësht e izoluar me stiropor dhe 2 terasa dhe nje balkon me konstrution drui
oborri me tetë ari e gjysm esht e rrafsht ka nje bunar e rrethuar me duar si dhe nje garazh per vegla kopshti vend i qetë po ashtu esht vetem 3 min me vetur larg qendres qytetit
faturat janë te paguara me rregull si te rrymes , ujitsjellsit, mbeturinave dhe tatimit ne pronë
Eshte nje shtepi e paisur me te gjitha kushtet per banim
Posedojm dokumentacionin ne rregull pas bllerjes mbrena 24 ore shtepia esht ne emrin tuaj
te interesuarit le te lajmrohen ne numrat e telefonit si dhe te viberit +37745541927
Informata rreth publikuesit
sevdair
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »