SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 4 ari ne lagjen GJEMAIL KADA PEJ
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Kopsht, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
11501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a KA NE SHITJE TROLLIN PREJ 4 ARI NE LAGJEN MBI GJEMAJL KAD TROLLI NODHET VETEM 100.m LARG SHKOLLES SE GJEMAJL KADES DHE KA NJE PAMJE FANTASTIKE KU MUND TE SHIQOHET I TER QYTETI KA NJE INFRASTRUKTUR TE PLOT KA UJ - KANALIZIM- RRYM- TL- ITRNET -KABLLOVIK- KY TROLL POSEDON DHE NJE SHTEPI TE DEMULUR DHE TROLLI POSEDON 2 RRUG RRUGEN KRYSORE TE ASFALTUR DHE RRUGEN DYTSORE ANDAJ KY TROLL KA NJE QMIM SIMBOLIK DHE PERKTHIMI I MENJEHERSHM ANDAJ URDHERONI DHE BINDUNI TE NE TL 0038649699964 — në Pejë (Kosova).
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ -AFER SHKOLLES GJEMAJL KADA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »