SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 4 ari 200m LARG NGA BAESAT ISTITUTI
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Ekstra :
Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
11502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje pllacin prej 4 ari ne lagjen te pejes vetem 200 m larg nga banesat e istitutit dhe trolla ka nje qmim nga 25mi ero trolli ka uj rrym- kanalzim intrnet ne at lagje dhe ka rrgene easlltur lagjja andaj po qe deshironi nje pllac nje troll ne perferi qyeti ku keni afer gjdo gje urdheroni dhe binduni dhe vet ne tl 0038649699964 — në Pejë (Kosova).
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ -ISTITUT FIDANISHTE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »