SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 13 ari me shtepi kapur me shkoll gjemajl kada pej
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
11503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-A ka ne shitje 13 ari trull ne lagjen gjemajl kada trolli nodet kapur per oborine shkoles dhe esht nerrugen krysore te lagjes dhe ne je vend shum te pershtatshem per banim dukumetacioni i rregult ka lej te ndertimit ne lartesis se madhe dhe per dertim te ult . — në Pejë (Kosova).
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
pej lagjaja gjemajl kada [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »