SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 13 ari me shtepi te re ne pej lagja e doktorve te spitali
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
11504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a KA PER SHITJE SHTEPIN ME 13 ari PLLAC NE LAGJEN E SPITALIT LAGJEN E DOKTORAVE KY TRULL KA 13 ARI DHE KA NJE SHTEPI TE NDRTIMIT TE RI ME NJE INFRASTRUKTUR TE PLOT ME NJE PLAN FANTASTIK DHE KA NJE BASHQE OBORR FANTASTIK KJO SHTPI SHITE KOPLET E MOBILUR TROLL KA UJ-- RRYM-- TL-- KANALIZIM-- INTRNET- KABLLAVIK- etj etj KA NJE PAMJE SHUM SHUM TE BUKUR KU SHUM QYTETR ENDRROJN TE KEN KET PAMJE NE SHTEPIT E TYRE KA NJE AJR SHUM TE PASTER KU GRYKA E RGOVES ESHT ATY PAR ANDAJ NESE DONI NJE SHTEPI KOLET TE MOBILUR KOPLET ME INFARSTRUKTUR TE PLOT URDHERONI NE TL 0038649699964 — në Pejë (Kosova).
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »