SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepen me Qira 3 ndertesa me siperfaqe 1000m2 gjithsecila
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
115046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen me qera 3 ndertesa me permasa 1000m2, ndertesan ndodhen ne Shkoder, Postribe dhe jan perdorur si pulari. 1000m2 tuall pa kolona shum te mira per fabrika dhe cdo lloj industrie. Gjithashtu kemi dhe ndertesa me m2 ma pak per qera. Kontaktoni ne 0683657577, Myzafer Celaj.Email: tanis_pr@hotmail.com. Cmimi shum i arsyeshem.
Informata rreth publikuesit
Inat
Mýkonos, Kikladhes, Greece
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »